Kontakt:

 690 455 884

sklep@mimeble.eu

Formularz kontaktowy

 

 

03 marca 2010

329 zł.

Regał RS60

Opis

Szczegóły

Kolekcja

Praktyczny regał doskonale nadaje się do przechowywania książek, zabawek, segregatorów oraz materiałów firmowych. Sprawdzi się w salonie, gdzie można umieścić różne akcesoria domowe, czy też pamiątki, jak i również w biurze czy pracownie, gdzie dokumenty muszą mieć swoje miejsce.

Wymiary regału:

Szerokość: 60 cm 

Wysokość: 180 cm

Głębokość: 35 cm

 

Wymiary przestrzeni między pólkami:

Szerokość: 57 cm 

Wysokość: 34,8 cm

Głębokość: 32,4 cm

 

Wymiary frontów szuflad:

Szerokość: 59,6 cm 

Wysokość: 19,5 cm

 

Wymiary wewnętrzne szuflad:

Szerokość: 51,2 cm 

Wysokość: 11,5 cm

Głębokość: 28,3 cm

 

Wykonanie:

  • Korpus - Płyta laminowana 16 mm

  • Obrzeża - Wykończone tworzywem ABS/PCV, charakteryzującym się dużą wytrzymałością mechaniczną oraz chemiczną.

 

Cechy:

  • 3 praktyczne półki

  • 3 szuflady na prowadnicach rolkowych to gwarancja wygodnego, a przede wszystkim bezpiecznego użytkowania.

  • Minimalistyczna konstrukcja

  • Bardzo dobra jakość wykonania

  • Klasyczny styl

  • Polski producent

 

Kolor:

Biały

Praktyczny regał doskonale nadaje się do przechowywania książek, zabawek, segregatorów oraz materiałów firmowych. Sprawdzi się w salonie, gdzie można umieścić różne akcesoria domowe, czy też pamiątki, jak i również w biurze czy pracownie, gdzie dokumenty muszą mieć swoje miejsce.

Dąb Sonoma

Praktyczny regał doskonale nadaje się do przechowywania książek, zabawek, segregatorów oraz materiałów firmowych. Sprawdzi się w salonie, gdzie można umieścić różne akcesoria domowe, czy też pamiątki, jak i również w biurze czy pracownie, gdzie dokumenty muszą mieć swoje miejsce.

 

Meble w paczkach do samodzielnego montażu.

 

Praktyczny regał doskonale nadaje się do przechowywania książek, zabawek, segregatorów oraz materiałów firmowych. Sprawdzi się w salonie, gdzie można umieścić różne akcesoria domowe, czy też pamiątki, jak i również w biurze czy pracownie, gdzie dokumenty muszą mieć swoje miejsce.Praktyczny regał doskonale nadaje się do przechowywania książek, zabawek, segregatorów oraz materiałów firmowych. Sprawdzi się w salonie, gdzie można umieścić różne akcesoria domowe, czy też pamiątki, jak i również w biurze czy pracownie, gdzie dokumenty muszą mieć swoje miejsce.Praktyczny regał doskonale nadaje się do przechowywania książek, zabawek, segregatorów oraz materiałów firmowych. Sprawdzi się w salonie, gdzie można umieścić różne akcesoria domowe, czy też pamiątki, jak i również w biurze czy pracownie, gdzie dokumenty muszą mieć swoje miejsce.Praktyczny regał doskonale nadaje się do przechowywania książek, zabawek, segregatorów oraz materiałów firmowych. Sprawdzi się w salonie, gdzie można umieścić różne akcesoria domowe, czy też pamiątki, jak i również w biurze czy pracownie, gdzie dokumenty muszą mieć swoje miejsce.

 

Cena

Masz pytania?

         Darmowa Dostawa     sklep@mimeble.eu     690 455 884

   Darmowa Dostawa